Peršan, Rejskova 1, 796 01 Prostějov, tel./fax: +420 582 343 613

Plovoucí podlahy, záclony, podlahy, terasy, parkety, koberce, WPC

O firmě

PERŠAN - plovoucí podlahy | záclony | terasy | bytový textil

V současné době Vám Peršan může nabídnout služby a zkušenosti 25 odborníků na podlahy, podlahové krytiny a bytový textil. Můžete si nás přijít vyzkoušet do specializované prodejny Peršan v centru města Prostějov, haly koberců Trend a Hala koberců a PVC, podlahové centrum. Na více než 2000 m2 prodejní plochy jsou Vám zaměstnanci firmy Peršan plně k dispozici.

Mimo maloobchodního prodeje má firma vlastní podlahářské centrum, ve kterém pracují podlaháři s více než 13-ti letou praxí.

Spolumajitelé firmy, manželé Nováčkovi a Papšovi, začali podnikat v r. 1991. Tehdy ještě v pronajatých provizorních prostorách. Už od počátku se firma specializovala na prodej a služby v sortimentu koberců, podlah, bytového textilu a doplňků.

Za dobu své existence realizovala firma Peršan kladení podlahových krytin ve více než 20-ti bankách, ve spořitelnách, pojišťovnách a hotelech. Více informací o realizovaných zakázkách naleznete na stránce reference.

Vzhledem k délce podnikání v oboru pokládání podlahových krytin nabízí firma Peršan nejen své bohaté zkušenosti, ale i schopnost realizovat a profinancovat i jinak rozsáhlé zakázky

Doporučujeme: Design interiérů je velmi důležitým aspektem ve Vašem domově. K němu zcela jistě patří i výzdoba květin. Rozvoz květin Prostějov Vám zařídí denně dovážku čerstvých květin až domů. Ke zkrášlení venkovních prostor poslouží výborně zahradní sochy. O vytápění se postarají parní kotle od firmy Garant. Pěkné dekorativní předměty jsou i proutěné košíky a zahradní keramika.