Peršan, Rejskova 1, 796 01 Prostějov, tel./fax: +420 582 343 613

Plovoucí podlahy, záclony, podlahy, terasy, parkety, koberce, WPC

PAR-KY

Dýhové parkety PAR-KY

Jelikož má každá dřevina svůj osobitý charakter a díky němu svou zcela zvláštní atmosféru, sestavila PAR-KY široký sortiment dýhovaných parket. PAR-KY vám rozšiřuje znalosti o těch nejušlechtilejších dřevinách z celého světa. Na zpracování dýhovaných podlah jsou pečlivě vybírány nejlepší výřezy dřeva. K výrobě dýhovaných parket je zapotřebí mnohem méně dřeva než na klasické parkety. Technický postup zajišťuje, aby bylo dřevo tence nařezáno. Poté PAR-KY provede ruční selekci podle barvy a kresby, a vybranou dřevěnou dýhu nalisuje na velmi kvalitní nosič. Výsledek je dřevěná podlaha s šarmem, očividně příznivější pro každodenní užívání, s delší životností a modernější než klasické parkety.

Dýhová podlaha od PAR-KY dokazuje, že je moderní, velmi vhodná pro použití a přitom také krásná. Díky perfektnímu zámku Uniclic, k tomu odpovídajícím soklovým lištám a ostatnímu příslušenství dodá také Váš specialista na parkety perfektní práci. Každý dílec PAR-KY je zvlášť ošetřen speciální technologií proti vlhkosti (Total Aqua Sealing - T.A.S.). Díky tomu muže být dýhovaná podlaha položena všude (s výjimkou koupelny). Oboustranná impregnace (Double Sided Impregnation - D.S.I.), nalisování dýhy na ultratvrdou HDF-desku a osm vrstev laku zajišťují extrémně dlouhou životnost. Podlaha PAR-KY je také obzvlášť pevná v zámku a odolná proti poškrábání. PAR-KY nabízejí trvalou kvalitu se zárukou 15 let.


Dýhové parkety PAR-KY


PAR-KY je zařazena dle evropské normy EN685 do zátěžové třídy 31, to znamená, že podlaha PAR-KY je vhodná do bytových i lehce namáhaných komerčních prostor. PAR-KY je ekologická. Díky minimální spotřebě dřeva (až 700–1000 m2 dýhy z jednoho m3 dřeva) mohou být použity i vzácné dřeviny. Kolekce obsahuje pouze dýhované parkety s FSC-certifikátem. U výrobku s FSC-certifikátem má spotřebitel jistotu, že výrobek pochází ze zdravých obhospodařovaných lesů. Výrobky FSC jsou označeny logem FSC.

Podlahovina SILENCIOSO by PAR-KY vás upoutá nejen vnějším vzhledem s klasickými i exotickými druhy dřevin, ale zejména technologií zpracování.

Výrazným prvkem je způsob lakování horní vrstvy, který je podobný úpravě olejem a má podstatnou ochrannou funkci. S tím souvisí i snadná údržba a odolnost vůči opotřebení (zařazení do třídy W31 s patnáctiletou plnou zárukou).

Jádrem podlahy SILENCIOSO by PAR-KY je 12 mm silná a vodě odolná dřevovláknitá deska v nejvyšší podlahové kvalitě (FQ HDF). Její povrch je extrémně hustý (>1200 kg/m3) a technologie výrobního procesu umožňuje, aby dřevěná dýha byla oboustranně impregnována vícesložkovými lepidly (Double Sided Impregnation - D.S.I.). Dřevěná nášlapná vrstva se stává materiálem podobným kameni a současně dřevo získává hlubokou a teplou barvu.

Dýhové parkety PAR-KY


Okraje podlahových desek jsou zakončeny příčnou i podélnou mikrofází a speciálně ošetřeny spolu se zámkem proti vlhkosti (Total Aqua Sealing - T.A.S.) v barvě podle jednotlivých dřevin (T.A.S.Color). Dřevěná nášlapná vrstva má povrchovou úpravu pomocí 8 vrstev laku tak, aby byla výjimečně odolná vůči opotřebení a získala exkluzivní vzhled olejované podlahy. Splňuje i nároky na odraz světla, trojrozměrný účinek a bohatost barvy.

Na spodní straně lamely je nalisována dvoumilimetrová vrstva korku. Kombinace těžké dřevěné horní vrstvy a hutného korku propůjčuje této podlaze velmi dobré akustické vlastnosti s tlumených zvukem kroků blížícím se celoplošně lepeným podlahám.

Aktuální katalog naleznete na stránkách výrobce.

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o více informací, neváhejte nás kontaktovat.

Doporučujeme: Design interiérů je velmi důležitým aspektem ve Vašem domově. K němu zcela jistě patří i výzdoba květin. Rozvoz květin Prostějov Vám zařídí denně dovážku čerstvých květin až domů. Ke zkrášlení venkovních prostor poslouží výborně zahradní sochy. O vytápění se postarají parní kotle od firmy Garant. Pěkné dekorativní předměty jsou i proutěné košíky a zahradní keramika.