Peršan, Rejskova 1, 796 01 Prostějov, tel./fax: +420 582 343 613

Plovoucí podlahy, záclony, podlahy, terasy, parkety, koberce, WPC

Singha Parket

Plovoucí podlahy Singha Parket

Singha Parket je vícevrstvá dřevěná podlahovina s povrchem z masivního dřeva, s 3 mm silnou nášlapnou vrstvou z ušlechtilých dřevin a vysokou odolností proti povrchové vlhkosti. Díky středům, které jsou vyrobeny z Hevey, jsou podlahy na podlahovém vytápění výrazně stabilnější vůči teplotním a vlhkostním změnám než běžné výrobky evropských výrobců používajících středy smrkové.

Nášlapná vrstva má exaktně čisté zpracování čelních spojů bez tmelení a je čtyřstranně lepená, což výrazně zvyšuje odolnost čelních spojů proti vlhkosti při údržbě. Používaný zámek v licenci Unilin (osvědčený UNICLIC), vykazuje nejpřesnější zpracování. Použitím tohoto zámku jsou docíleny nehmatné podélné spoje a minimální přesahy u čelních spojů. Zámek je frézován až po lakování, proto je hrana ostrá bez zaoblení známého u některých evropských výrobců. Uvedený zámek je opatřen vrstvou parafínu, který usnadňuje uzamčení lamel k sobě (jednodušší pokládka proti zámku Välinge). Vrstva parafínu dále vyřešila dnes známý problém většiny výrobců dřevěných podlah - vrzání při chůzi. Zámek v licenci Unilin - osvědčený UNICLIC se vyznačuje snadnou montáží - při pokládce se podélné spoje pod mírným tlakem uzamknou, příčné spoje pak doklepnou montážním hranolkem.

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o více informací, neváhejte nás kontaktovat.

Doporučujeme: Design interiérů je velmi důležitým aspektem ve Vašem domově. K němu zcela jistě patří i výzdoba květin. Rozvoz květin Prostějov Vám zařídí denně dovážku čerstvých květin až domů. Ke zkrášlení venkovních prostor poslouží výborně zahradní sochy. O vytápění se postarají parní kotle od firmy Garant. Pěkné dekorativní předměty jsou i proutěné košíky a zahradní keramika.