Rejskova 1, 796 01 Prostějov
tel./fax: +420 582 343 613
persan@persan.cz

Podlahové centrum
Vápenice 7, Prostějov

tel./fax: +420 582 333 085

PVC podlahy, podlahové krytiny

Naše služby

Jakou podlahu zvolit?

PVC podlahy

Podlahoviny z PVC zahrnují širokou škálu vzorů v homogenním a heterogenním provedení. Mezi hlavní přednosti plastových podlah z PVC patří:

Homogenní PVC podlahové krytiny

Homogenní PVC podlahové krytiny jsou v celé své tloušťce stejného složení i provedení. Nášlapná (užitná) vrstva je shodná s tloušťkou podlahoviny. Vyrábí se v tloušťkách 2 a 1,7 mm. Na trh se dodává ve formátu dlaždic nebo v metráži. Tyto podlahoviny splňují požadavky pro aplikace v objektech s těžkým namáháním jako jsou školy, nemocnice, obchodní domy, výrobní haly a jiné veřejné prostory.

Struktura homogenní PVC podlahové krytiny

Homogenní podlahová krytina

Homogenní podlahové krytiny rozdělujeme také podle elektrostatických vlastností na:

Elektrostaticky vodivé podlahy

Elektrostaticky vodivé PVC podlahové krytiny jsou určeny pro aplikace do prostor s požadavkem na elektrostaticky vodivé provedení podlahy, např. prostory s nebezpečím výbuchu, laboratoře, ve zdravotnictví (RTG pracoviště, operační sály, přípravny), pro výrobu zdvojených podlah aj.

Antistatické podlahy

Antistatické PVC podlahové krytiny jsou určeny především pro aplikace do prostor s požadavkem na antistatické provedení podlahy, např. počítačové sály, výroba elektroniky, oblast telekomunikací atd.

Heterogenní PVC podlahové krytiny

Heterogenní PVC podlahové krytiny se skládají ze tří vrstev, odlišujících se od sebe buď složením nebo provedením. Tloušťka nášlapné (užitné) vrstvy určuje stupeň zátěže podlahové krytiny. Na trh se dodávají v pásech, o šíři 1 - 5 m. Tyto podlahoviny splňují požadavky pro aplikace v bytové i komerční výstavbě a v lehkém průmyslu.

Struktura heterogenní PVC podlahové krytiny

heterogenní PVC podlahová krytina
  1. nášlapná vrstva
  2. nosná vrstva
  3. zpevňující podkladová vrstva (jen u některých typů)

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o více informací, neváhejte nás kontaktovat.