Rejskova 1, 796 01 Prostějov
tel./fax: +420 582 343 613
persan@persan.cz

Podlahové centrum
Vápenice 7, Prostějov

tel./fax: +420 582 333 085

O firmě Peršan

Naše služby

Jakou podlahu zvolit?

O firmě

PERŠAN - plovoucí podlahy | záclony | terasy | bytový textil

V současné době Vám Peršan může nabídnout služby a zkušenosti 25 odborníků na podlahy, podlahové krytiny a bytový textil. Můžete si nás přijít vyzkoušet do specializované prodejny Peršan v centru města Prostějov a Hala koberců a PVC, podlahové centrum. Na více než 2000 m2 prodejní plochy jsou Vám zaměstnanci firmy Peršan plně k dispozici.

Mimo maloobchodního prodeje má firma vlastní podlahářské centrum, ve kterém pracují podlaháři s více než 20-ti letou praxí.

Spolumajitelé firmy, manželé Nováčkovi a Papšovi, začali podnikat v r. 1991. Tehdy ještě v pronajatých provizorních prostorách. Už od počátku se firma specializovala na prodej a služby v sortimentu koberců, podlah, bytového textilu a doplňků.

Za dobu své existence realizovala firma Peršan kladení podlahových krytin ve více než 20-ti bankách, ve spořitelnách, pojišťovnách a hotelech. Více informací o realizovaných zakázkách naleznete na stránce reference.

Vzhledem k délce podnikání v oboru pokládání podlahových krytin nabízí firma Peršan nejen své bohaté zkušenosti, ale i schopnost realizovat a profinancovat i jinak rozsáhlé zakázky